Дзвінки 11:00-16:00 (будні)
Прийом замовлень на сайті 24/7
Українська  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Майбутні шоу / Афіша
Реклама
Рекомендуємо
Голосування
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Высоцкий, Владимир - Я Не Люблю... / Сказка О Любви / История Болезни - Документальная Трилогия (Части 1-3) (DVD)

244 грн
На складі: так
К-сть:  
 
 
Голосів: 1
Оцінити
Про продукт: 267 min / Dolby Digital 2.0 / 4:3
Рік: 1998 (2007)
Формат: DVD
Паковання: Пластиковий DVD бокс (DVD Box)
Кількість носіїв: 1
Країна виробник: Україна
Виробник/Дистрибьютор: Астра Рекордз (Astra Records)

Документальна трилогія


Фільм перший

Я не кохаю

Цей фільм дивитися нелегко: на екрані препарується наша совість. Перед нами – наша вульгарність, грубість, дурість і зрада, наше справжнє ставлення до людини, поета, що жив серед нас. В основі фільму – унікальні кадри з авторського архіву, концерти та інтерв’ю 70-х років, зйомки похорону 28 липня 1980 і 50-річного ювілею В. С. Висоцького в 1988 році.

Автор сценарію і режисер: Петро Солдатенков

Тривалість – 90 хв.

 

Фільм другий

Казка про кохання

Це казка про те, як хлопчик з московського двору закохався в актрису кіно – в небожительницю, що спустилася з небес, щоб стати дружиною простого смертного. Або ж це історія про дивовижного принца, який силою любові розбудив сплячу красуню?.. В основі фільму – унікальні кінокадри Володимира Висоцького різних років, зйомки Марини Владі в Росії і Франції в 1989-90 рр..

Автор сценарію і режисер: Петро Солдатенков

Тривалість – 87 хв.

 

Фільм третій

Історія хвороби

Володимир Висоцький – останній романтичний герой епохи. Він – персонаж написаної ним самим п’єси з відомим сумним фіналом, який був визначений і неминучий. В основі фільму – унікальні кадри з авторського архіву, концерти та інтерв’ю 70-х років, зйомки похорону 28 липня 1980 і 50-річного ювілею Висоцького в 1988 році. Про поета говорять і згадують відомі в країні люди.

Автор сценарію і режисер: Петро Солдатенков

Тривалість – 90 хв.

 

Цей своєрідний кіноальманах було створено в 1998 році і присвячено 60-річчю з дня народження поета, співака та актора Володимира Семеновича Висоцького.

В основі фільму – кіноматеріали та відеозйомки з особистого архіву режисера, що охоплюють період з 1978 по 1998 роки, у тому числі зняті за життя Володимира Висоцького концерти з його участю, інтерв’ю, сцени з вистави «Гамлет», зйомки похорону Висоцького у Москві 28 липня 1980 року.

У фільмі беруть участь відомі друзі Висоцького, його рідні та близькі: батьки, дружина – французька кінозірка Марина Владі, театральний режисер Юрій Любімов, письменник Артур Макаров, актор Леонід Філатов, Людмила Абрамова – мати дітей Володимира Семеновича, його син – Микита Висоцький, московський лікар-реаніматолог Леонід Сульповар.

Про творчість поета міркують учені-соціологи з Петербурга, поет і музикант Юрій Шевчук, колишній актор, а нині священик – протоієрей Костянтин Смирнов.

У новій редакції використані епізоди з колишніх фільмів режисера – «Я не люблю» (Свердловська кіностудія, 1989 рік) і «Post Scriptum» (Ленфільм – «ФКЛ», 1990 рік), а також відео копії зйомок Висоцького в 1974-1979 роках, надані колегами з Німеччини, Мексики, Угорщини, Болгарії, Австрії та Італії.

Є запитання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо Высоцкий, Владимир - Я Не Люблю... / Сказка О Любви / История Болезни - Документальная Трилогия (Части 1-3) (DVD):


Введіть число, зображене на малюнку
code

(порожньо)
 
Валюта:


Передзамовлення
Бестселери / Топ 10
Цікавинки
© NADVECHIRAll Rights Reserved.