Дзвінки 11:00-16:00 (будні)
Прийом замовлень на сайті 24/7
Українська  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Майбутні шоу / Афіша
Реклама
Рекомендуємо
Голосування
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Доставка і оплата. Правила замовлення товарів на сайті «НАДВЕЧІР» 

Для економії Вашого і нашого часу ми не телефонуємо після оформлення замовлення, як це роблять, мабуть більшість інтернет-магазинів, ми передзвонюємо лише у проблемних випадках. Повідомте нас якщо Вам потрібний дзвінок для уточнення інформації щодо залишеної заявки.

1. Доставка "УкрПоштою" (післяплата)

Оформлення Вами замовлення на сайті
Для замовлення музичного диску чи платівки реєстрація не обов'язкова, достатньо додати потрібний товар до "Кошика" натиснувши на відповідну кнопку навпроти товару, який Ви хочете придбати. У відповідних полях для заповнення вкажіть Ваш ПІБ, адресу, телефон, електронну поштову скриньку (Email).
 
Також Ви можете здійснити замовлення по телефону або листом із замовленням надісланим на наш Email.
 
Опрацювання і відправка нами Вашого замовлення
Опрацювання нами Вашого замовлення відбувається автоматично і одразу після оформлення його замовником. Термін опрацювання і доставки замовлення до покупця становить 5-10 робочих днів. Далі на Ваш телефон відправляється SMS або лист на Email з номером посилки, за допомогою, якого можна прослідкувати стан перевезення бандеролі, користуючись відповідним сервісом на офіційному сайті УкрПошти. Також, у разі форс-мажорних обставин, номер є допоміжним для успішного знаходження бандеролі. Вартість пересилки замовлення Укрпоштою становить біля 30-55 грн. в залежності від його величини.
 
Оплата замовлення відбувається при його ж отриманні у Вашому відділенні УкрПошти.

2. Доставка "УкрПоштою" (з передоплатою)

Після збору Вашого замовлення ми надішлемо Вам рахунок і номер карти ПриватБанку, яку Ви можете поповнити у терміналі або через Приват24. В суму рахунку для поповнення входить вартість замовлення та вартість пересилки УкрПоштою. Вартість пересилки складе близько 20-35 грн. Після поповнення рахунку здійснюється відправка замовлення. 

3. Доставка "Новою Поштою" (післяплата)

Доставка замовлень Новою Поштою відбувається за схемою аналогічній доставці через УкрПошту. Відправка післяплатою, сплата при отриманні в офісі НП (вартість пересилки близько 45-50 грн. в залежності від величини замовлення + 25-35 грн. вартість пересилки сплаченої суми до нас). Разом вартість послуг пересилки складе близько 70-85 грн. 

4. Доставка "Новою Поштою" (передоплата)

Після збору Вашого замовлення ми надішлемо Вам рахунок і номер карти ПриватБанку, яку Ви можете поповнити у терміналі або через Приват24. Після її поповнення здійснюється відправка замовлення Новою Поштою. Вартість пересилки складе близько 45-50 грн.

(порожньо)
 
Валюта:


Передзамовлення
Бестселери / Топ 10
Цікавинки
© NADVECHIRAll Rights Reserved.